Destek Hattı : 0 216 325 98 98  -  Hızlı Mesaj  -  İletişim

Haftanın Tavsiye Ürünü

HTC 10 Orjinal Kulakiçi Kulaklık
307,63 TL 321,61 TL+KDV

En Çok Satan Ürünü

En İyi Araç Şarjı

Şarj için Tavsiye

Ürün bilgisi silinmiş veya hatalı giriş yapılmıştır.

Sayfayı Beğenenler

Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ
 
 
Şirketimiz müşterilerimizin güvenliğine çok önem vermektedir. Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır.
 
 
Sitemiz, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgileri firmamız personelide dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinli veya izinsiz erişemez.
 
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.
 
 
Mağazamızdan çıkış yaparken mutlaka Üye işlemleri altındaki Güvenli Çıkış ı tıkladıktan sonra terk edin. Güvenli çıkış yapmadan aynı pencerede başka sayfa görüntülemeyin.
 
 
Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
 
 

E-POSTA GÜVENLİĞİ
 
Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
imza E-ticaret Sistemi.
  Yükleniyor...