Destek Hattı : 0 216 325 98 98  -  Hızlı Mesaj  -  İletişim

Haftanın Tavsiye Ürünü

HTC 10 Orjinal Kulakiçi Kulaklık
307,63 TL 321,61 TL+KDV

En Çok Satan Ürünü

En İyi Araç Şarjı

Şarj için Tavsiye

Ürün bilgisi silinmiş veya hatalı giriş yapılmıştır.

Sayfayı Beğenenler

Anasayfa / Teslimat & İade

Teslimat & İade

Kapıda Ödeme

htc.web.tr'den hayatınızı kolaylaştıran yeni bir hizmet daha; Tüm ürün gruplarında "Kapıda Ödeme"!

Size sunduğumuz diğer ödeme seçeneklerinin yanı sıra; dilerseniz 10 TL üzeri vereceğiniz siparişlerde Aras kargo ile kapıda nakit ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ürün elinize ulaştığı anda ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme

htc.web.tr'den verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Worldcard, Axess, CardFinans , Advantage Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.


Havale/EFT ile Ödeme

Dilerseniz, havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz

Bunun için, Ödeme Ekranına geldiğinizde Havale/EFT seçeneğini seçip, Havale/EFT göndereceğiniz bankamızı işaretleyiniz ve siparişi bitiriniz.

STOK

Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu yada tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz

SİPARİŞ İPTALİ

htc.web.tr stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden en geç 15 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı htc.web.tr sorumlu tutulamaz.

ÜRÜN İADESİ HAKKINDA

Satın almış olduğunuz ürünleri dilediğiniz takdirde 7 iş günü içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. 7 iş gününden sonra talep edilen iadeler kabul edilmez. iadeler Aras kargo ile beraber gönderilmektedir. Aras kargo harici gönderilen iade kargoları kabul edilmemektedir. ürün iade edildikten sonra iade edilen malın tarafımıza ulaşmasından sonra kapıda ödeme ve havale/eft ile yapılan iadeler 4 iş günü içibde ; kredi kartı ile yapılan ödemeler 5 iş günü içerisinde iade edilir.

ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKlERİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

ADRES

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

Kargo'dan teslim aldığınız paketi herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı, hasarlı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız yada tutanak ile teslim alınız.

 


TÜKETİCİNİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi kapsamındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı incelemeyi "İade Bölümü" yapıyor. Sorunlu adledilen ürünler gerekli durumlarda markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya teste gönderiliyor ve iade onayı bu sonuca dayanarak veriliyor.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Başka kargolardan gönderilen iade talepleri kabul edilmeden geri yollanır.

Havale iadeleri 4 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 5 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "Sipariş İptal" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

imza E-ticaret Sistemi.
  Yükleniyor...